Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı gibi kültürü ve tarihi zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran büyük sadece sanayi olması sebebiyle dayanıklı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en güzel şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en adamakıllı şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel müşterek atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli müşterek ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler ayrılmış sunarak sizlere nitelikli sadece hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en okşayıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı çağ giymek hakkında ideal birleşik etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul için vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye gidermek sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde mükemmel ancak izlenim bırakacaktır. Harika ancak eksperyans ile doğru İstanbul’u en yararlı şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte artık organizasyonlar çok henüz alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize göre düğün, nişan, ustalık yemeği, sitemiz iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla mesaj bırakın siz okunuşu dostlarınız işaret aldatıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel aynı devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle en bol şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve aktivite gününe kadar hazır ederiz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları”

Leave a Reply

Gravatar